Başkan Sarıkurt ve Meclis Üyeleri Personel İle Bayramlaştı

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, belediye başkan yardımcıları ve meclis üyelerinin de katılımıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde belediye personel ile bayramlaştı.

Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Başkan Ahmet Sarıkurt ile birlikte, CHP Çorlu İlçe Başkanı Cüneyt Akar, Belediye Başkan Yardımcılarımız İbrahim Turgut Bolat ve Hakan Öztürk, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hâle gelen ve Çorlu Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye personeli ile bir araya geldiklerini belirterek yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı, toplumu birbirine sımsıkı bağlayan ve sevgiyle kucaklaştıran bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Sarıkurt yaptığı açıklamada, “Yüce milletimizin, kıymetli Çorlulu hemşehrilerimizin ve belediye personelimizin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x