Bebek beklediğini aylardır saklıyordu! Ünlü model büyüyen karnını gösterdi

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, kendisi gibi çocuk yaşlarda şöhret olan meslektaşı Selena Gomez ile sekiz yıl süren bir dargın bir barışık ilişkisini noktaladıktan kısa süre sonra, podyumların aranan ismi Hailey Baldwin’e gönlünü kaptırmıştı.

Ünlüler dünyasının gözde çifti, 2016’da başlayan ilişkilerini çok geçmeden resmiyete dökerek 2018 yılında nikah masasına oturmuştu.

BEBEK BEKLEDİKLERİNİ DUYURDULAR

Son dönemde sık sık ilişkilerinde kriz yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikili, geçtiğimiz günlerde Instagram’dan ortak bir paylaşım yaparak bebek beklediklerini duyurmuştu.

Bebek haberiyle birlikte evlilik yeminlerini yeniden etmeye ve nikah tazelemeye karar veren ünlü çiftten Justin her zamanki gibi spor giyinmiş, başına da ters taktığı beyzbol şapkasını geçirmişti. Hailey ise bu özel tören için gelinliğe benzeyen, beyaz dantel bir elbise tercih etmişti.

ÜNLÜ ÇİFT LOS ANGELES SOKAKLARINDA

Hamile olduğunu hep göz önünde olmasına rağmen aylar boyu nasıl sakladığı merak konusu olan Hailey Bieber, son olarak eşi Justin’le birlikte Los Angeles sokaklarında görüntülendi.

Güzel model, karnını açıkta bırakan giysiler seçerek; büyümeye başlayan karnını gösterdi. Ünlü ismin karnının büyüklüğünü görenler; ünlü çiftin bebeklerini yaz aylarının sonuna doğru kucaklarına alacakları yönünde yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x