Kobra Murat gençlik halini paylaştı! Şarkıcıya yorum yağdı

Farklı tarzı, kendine has eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Roman müziğinin tanınan simalarından ‘Kobra Murat’ lakaplı Murat Divandiler, başarılı kariyerinin yanında yaptığı açıklamalarla da gündeme geliyor.

Merak edilen mal varlığını anlatan ünlü isim, kazancını gayrimenkul ve altına yatırdığını söylemişti. Sürekli altına yatırım yaptığı için eşinin kendisine kızdığını belirtmişti.

“TRİLYONLUK İNSANIM BEN”

Sık sık mal varlığıyla gündeme gelen Kobra Murat, kullandığı ifadelerle şaşırtmıştı. Ünlü isim:
‘Trilyonluk insanım ben. 2 tane altın kasamız var. 18 kilo altınımız var. Eşim, ‘artık altın yaptırma kasalar almıyor’ diyor. Karım, benim ve çocuklarımın üzerinde paralar var. Kızıma yazlık, çocuklarıma evler aldım. 18 tane evim, 4 tane de yazlığım var. Bunların hepsi alın teri. 21 saat çalışıp 3 saat uyuyarak.’ demişti.

“CİMRİ BİRİYİM”

Bu kadar mal varlığına rağmen roman mahallesinden taşınmadığını söyleyen Kobra Murat, “Cimri biriyim. Atalarımın doğduğu yerdeyim. Evim İstanbul’un fethedildiği yerde. Orada yaşamaktan mutluyum” ifadelerini kullanmıştı.

Kobra Murat gerçek mal varlığını ise şöyle açıklamıştı:

1 dairem var, büyük oğluma bir ev aldım, kızıma bir ev aldım, küçük oğluma 1 ev aldım. Yazlık aldım 2 tane gecekondum var. 23 m2 evde 6 kişi yaşadık biz. 20 m2 3 katlı dükkanım var. Bir de çocuklarıma yaptırdığım 14 ayar böyle gösterişli şeyler var. Benim arabam bile yok. İşe giderken bile otobüsle giderim. Halkın içine karışıyorum, onlar da şaşırıyorlar. Ben eli tutarken çoluğuna çocuğuna bir şeyler almış insanım.

GENÇLİK HALİNİ PAYLAŞTI

Geçtiğimiz günlerde sevenlerinden helallik isteyerek ikinci kez ameliyat olan Kobra Murat, son olarak Instagram hesabından gençlik fotoğrafını ‘Hey gidi kobra murat hey yaşlandım hocam. Dede oldum nerde gençlik nasıl su gibi akıp geçti yıllar. Gençliğinizin kıymetini bilin canlarım Kobra Murat’tan sevgiler selamlar olsun.’ notuyla paylaştı.

YORUM YAĞDI

Instagram hesabında 239 bin takipçisi olan Kobra Murat’ın gençlik fotoğrafına kısa süre içerisinde 2500’ün üzerinde beğeni ve ‘Beden eskir önemli olan ruh eskimesin’, ‘Hocam şimdi daha yakışıklısınız’, ‘Sayılara takılmayın sizin ruhunuz genç’, ‘Allah sağlıklı uzun ömürler versin’ gibi yorumlar geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x