Tarzı olay oldu! ‘Rihanna da olsan çorabın kaçıyor işte’

Rapçi ASAP Rocky ile uzun süredir aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, 2022’inin ilk günlerinde hamile olduğunu duyurmuştu. 13 Mayıs 2022’de doğum yapan şarkıcı, RZA (gerçek adı Robert Fitzgerald Diggs olan Wu-Tang Clan’ın lideri, yapımcı ve rapçi RZA’ya bir gönderme) adını verdiği erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat 2023’te ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu açıklamıştı.

GİZLİCE DOĞUM YAPTI!

Ünlü çift, Riot Rose Mayers adını verdikleri ikinci oğullarını ise 3 Ağustos’ta gizlice kucaklarına almıştı. Bu ismin, Rocky’nin bu yılın başlarında Pharrell Williams ile birlikte seslendirdiği son şarkısı ‘Riot’a bir gönderme olabileceği düşünülmüştü.

TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Uzun süredir müzikten uzak olan ve kendi makyaj markasına ağırlık veren 36 yaşındaki Rihanna, önceki akşam Batı Hollywood’da yakın arkadaşı Melissa Forde’nin doğum gününü kutladıkları bir mekandan çıkarken görüntülendi.

Leopar desenli bir elbise tercih eden ve sarı peruk taktığı görülen 36 yaşındaki ünlü ismin çorabının kaçması da dikkat çekti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Sosyal medya kullanıcıları, iki çocuk annesi şarkıcının bu tarzına yorum yağdırdı.

– Kuaförün berbat, onu acilen kovmalısın!
– Rihanna ile ilgili bir şey var ki, o da her şeyi güzel gösterebilmesi.
– Rihanna da olsan çorabın kaçıyor işte…
– Galiba yine hamile!
– 2007’nin Britney Spears’ı gibi.
– Rihanna’ya ne olmuş?
– Khloe Kardashian sandım.
– Rihanna’yı seviyorum ama bu tarzı tepeden tırnağa çok kötü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x